Nahrávanie audio a video podcastov

Pretvoríme Vaše myšlienky do audiovizuálnej podoby. Kdekoľvek.

Neponúkame iba štandardný prenájom priestoru. My Vám nahráme podcast kdekoľvek a kedykoľvek vďaka nášmu mobilnému podcastovému štúdiu.

Perfektné audio
Mobilné štúdio
Profesionálne video

Podcasts

Tvorba audio a video podcastov sa v poslednom období teší veľkej obľube a to aj v biznisovom prostredí.
Nemusíte byť známa osobnosť na to, aby Váš podcast dosiahol úspech. Z tvorby podcastov benefitujú malí podnikatelia ale aj veľké spoločnosti. O výhodách produkcie vlastného podcastu sa dočítate v našom článku: Výhody nahrávania podcastov pre firmy a podnikateľov.

Tvorba audio podcastu

Iba nahrávanie: Dodáme Vám surové audio z nahrávania podcastu, každý mikrofón vo vlastnej zvukovej stope pre jednoduchú postprodukciu.

Nahrávanie + postprodukcia: Dodáme Vám upravený podcast v jednom zvukovom súbore, ktorý bude očistený od nedokonalostí a prípadnej ozveny so správne vyváženým zvukom u každého rozprávača.

Nahrávanie + postprodukcia + distribúcia na digitálnych platformách: Dodáme Vám upravený podcast v jednom zvukovom súbore a rovnako tak Vám ho pomôžeme rozdistribuovať na najznámejšie podcastové platformy ako Spotify, Apple Podcasts, YouTube a podobne.

Tvorba video podcastu

Iba nahrávanie: Dodáme Vám surové audio a videá z nahrávaniu podcastu, každý mikrofón vo vlastnej zvukovej stope a separátny výstup z každej kamery pre jednoduchú postprodukciu.

Nahrávanie + postprodukcia: Dodáme Vám upravený podcast v jednom zvukovom súbore, ktorý bude očistený od nedokonalostí a prípadnej ozveny so správne vyváženým zvukom u každého rozprávača + zostrihaný a nafarbený video záznam.

Ďalšie služby pre video podcasty: menovky, titulky, distribúcia na podcastové platformy (Spotify, Apple Podcasts, YouTube…).

Ste pripravený?

Odpáľte to s nami!

PODCAST

Kontaktujte nás

Ste pripravený?

Odpáľte to s nami!


Kontaktujte nás