PPC Reklama na Google

Platíte až po tom, čo na Vás ľudia kliknú. Tak funguje PPC.

S PPC reklamou nestrieľate naprázdno. Umožňuje Vám cieliť reklamu na ľudí, ktorí už vaše produkty alebo služby hľadajú a tak sa zobrazujete presne tam, kde je potreba. My Vám vďaka PPC reklame pomôžeme ovládnuť prvé pozície v Google a Vy tak predbehnete konkurenciu.

PPC reklama je vhodná pre Vaše podnikanie

Ako to môžeme vedieť? Jednoducho. Z dôvodu, že PPC reklamu na Google vieme veľmi úzko cieliť a platíte za ňu až v momente, keď Vám prinesie reálnych návštevníkov, ide o veľmi efektívny spôsob digitálnej reklamy.

Ide o nákladovo-efektívny spôsob reklamy

Namiesto toho, aby ste platili za vyhradený reklamný priestor, platíte spoločnosti Google za reklamu iba vtedy, keď na ňu niekto klikne.

Google PPC reklama
PPC poskytuje rýchle výsledky

Keďže reklamy sa pre Vaše kľúčové slová začnú zobrazovať hneď po nastavení kampane, uvidíte na svojom webe väčšiu návštevnosť už počas prvého týždňa od spustenia PPC kampane. Následne odporúčame reklamy optimalizovať, aby bežali čo najefektívnejšie... Ale o to nemajte strach, na to sme tu predsa my.

Jednoduchý spôsob konverzie

Keď používateľ klikne na jednu z Vašich reklám, zobrazí sa mu vstupná stránka. Vstupná stránka obsahuje prvky, ktoré ho stimulujú k tomu, aby urobili ďalší krok v nákupnom procese - či už ide o poskytnutie mailovej adresy alebo o uskutočnenie nákupu.

Ste pripravený?

Odpáľte to s nami!

ODPÁLTE TO
Ste pripravený?

Odpáľte to s nami!