Výroba a správa webových stránok

Vlastný web má dnes už každý.
Nezanedbajte ho a vyčnievajte tým správnym spôsobom.

Je viac než pravdepodobné, že Vaši zákazníci sa o Vašu firmu budú zaujímať aj na internete. Viac ako žiadny alebo nereprezentatívny web ich môže negatívne prekvapiť už iba kopec špatných recenzií.
Tak poďme spoločne poskytnúť Vašim zákazníkom dostatok informácií a zanechajme skvelý dojem!

Výroba webstránok

Robíme weby, ktoré sú
dostupné.,funkčné.,optimalizované.,moderné.,responzívne.,reprezentatívne.

Tvorba webovej stránky

Pozrite si postup vývoja Vašej novej webovej stránky, ktorá Vám zabezpečí väčšiu dôveryhodnosť, posilní Vaše meno, pritiahne nových klientov a docieli organickú návštevnosť.

Poznávame Vašu predstavu, očakávania a ciele.

Poviete nám Vašu predstavu, pozrieme si webové stránky konkurencie, zvážite naše odporúčania a nezáväzne Vám vytvoríme cenovú ponuku.

Dohadujeme spoluprácu.

Nastavíme si jasné pravidlá spolupráce ako aj deadline, do ktorého musí byť web hotový. Všetko samozrejme zmluvne podložíme.

Začíname tvoriť.

Na základe všetkých predchádzajúcich materiálov, analýz a predstáv vytvoríme prvý prototyp webu - či to už s obsahom, ktorý ste nám dodali alebo s obsahom, ktorý sme pre Vás vytvorili.

Kontrolujete a usmerňujete vývoj.

Priamo vo Vašom prehliadači budete vidieť prototyp Vášho webu a budete mať možnosť, aby ste sa vyjadrili k našej práci, usmernili ju a poukázali na chyby. Podstatné je, aby web plnil svoju funkciu, aby s ním boli spokojní Vaši klienti ale rovnako tak aj Vy.

Upravujeme a finalizujeme.

Zapracujeme úpravy a opravíme chyby, na ktoré ste nás upozornili. Web následne dáme do finálneho stavu a pripravíme na spustenie.

Testujeme a optimalizujeme.

Nakoniec web otestujeme na rôznych zariadeniach a webových prehliadačoch, aby sme mali istotu, že sa každému zobrazí správne. Následne vykonáme SEO optimalizáciu a odpálime Váš web do sveta.

Zabezpečujeme funkčnosť.

Ak chceme, aby Váš web fungoval správne, je potrebné sa o neho priebežne starať a tiež je vhodné tvoriť nový obsah. S tým Vám samozrejme pomôžeme a rovnako tak aj s budúcimi úpravami.

Správa Vášho webu

Nestrácajte svoj drahocenný čas s vecami, ktoré za Vás zvládneme spraviť my. A to rýchlejšie, profesionálne a tiež s ohľadom na dizajn Vášho webu. Pri menších úpravách garantujeme vykonanie do 24 hodín.

Tvorba obsahu, copywriting
Aktualizácia dát
Pridávanie produktov pri e-shope
Technický servis a zálohovanie
Vytváranie a správa mailov
Podpora
Ste pripravený?

Odpáľte to s nami!

ODPÁLTE TO
Ste pripravený?

Odpáľte to s nami!