Čo to je virtuálny home staging nehnuteľnosti?

Virtuálny home staging po

Zariaďovať nehnuteľnosť nábytkom pri jej predaji býva časovo a tiež finančne náročné, obzvlášť ak potrebujete nehnuteľnosť dostať do ponuky čo najskôr. Šetrenie času, peňazí, pevných nervov a rastúci dopyt boli dôvody, pre ktoré sme sa rozhodli rozšíriť naše služby v oblasti nehnuteľností o home staging vo virtuálnej forme.

Predtým Potom
Predtým Potom
Predtým Potom

Výhody virtuálneho home stagingu oproti tradičnému

1. Využitie plného potenciálu nehnuteľnosti

Častokrát sa stretávame s tým, že pre využitie celého potenciálu nehnuteľnosti by bolo nutné vykonať zásadné zmeny, ktorých realizácia však nie je reálna. S virtuálnym homestagingom na takéto limity nenarazíte a kde-tu sa na fotkách môže zrazu objaviť napríklad bazén alebo skleník.

2. Nižšia cena

Nakoľko je všetko zariadenie pridané digitálne, nemusíte ho kupovať, platiť za jeho skladovanie a ani prepravu a tak vo finále ušetríte.

3. Menšia časová náročnosť

Zatiaľ, čo pri tradičnom home stagingu by ste museli stráviť hodiny aranžovaním a prepravou nábytku, pri virtuálnom home stagingu Vám táto starosť odpadá. Všetko vyriešime my a Vy máte drahocenný čas, ktorý viete využiť efektívnejšie.

4. Odstránenie rušivých elementov

Ak zariaďujete nehnuteľnosť tradičným spôsobom, musíte počítať s istými fyzikálnymi zákonmi. To však neplatí ak nehnuteľnosť zariaďujeme virtuálne. Vieme tak odstrániť rôzne rušivé elementy, ktoré by sa za normálnych okolností odstrániť nedali.

Predtým Potom

Zariadené nehnuteľnosti sa predávajú o 25% rýchlejšie ako nezariadené.

Cena virtuálneho home stagingu

Nehnuteľnosti zariaďujeme a tiež digitálne čistíme od nadbytočných predmetov. Cena našich služieb sa pohybuje v rozmedzí 16-30€ /fotka. Ak si želáte vidieť aktuálny cenník, napíšte nám.

Váš virtuálny home staging

Oslovil Vás tento spôsob zariaďovania nehnuteľnosti a chceli by ste stage-ovať efektívne? Kontaktujte nás a naša spolupráca sa môže začať. 🙂 

Napíšte komentár