Čo to je virtuálny home staging nehnuteľnosti?

Virtuálny home staging po

Zariaďovať nehnuteľnosť nábytkom pri jej predaji býva časovo a tiež finančne náročné, obzvlášť ak potrebujete nehnuteľnosť dostať do ponuky čo najskôr. Šetrenie času, peňazí, pevných nervov a rastúci dopyt boli dôvody, pre ktoré sme sa rozhodli rozšíriť naše služby v oblasti nehnuteľností o home staging vo virtuálnej forme.

Virtuálne sme zariadili už viac ako 100 nehnuteľností. Ďalšia môže byť práve Vaša.

Predtým Potom
Predtým Potom
Predtým Potom

Výhody virtuálneho home stagingu oproti tradičnému

1. Využitie plného potenciálu nehnuteľnosti

Častokrát sa stretávame s tým, že pre využitie celého potenciálu nehnuteľnosti by bolo nutné vykonať zásadné zmeny, ktorých realizácia však nie je reálna. S virtuálnym home stagingom na takéto limity nenarazíte a kde-tu sa na fotkách môže zrazu objaviť napríklad bazén alebo skleník.

2. Odstránenie rušivých elementov

Ak zariaďujete nehnuteľnosť tradičným spôsobom, musíte počítať s istými fyzikálnymi zákonmi. To však neplatí ak nehnuteľnosť zariaďujeme virtuálne. Vieme tak odstrániť rôzne rušivé elementy, ktoré by sa za normálnych okolností odstrániť nedali (napríklad taká nepekná susedova záhrada).

3. Nižšia cena

Ak sa rozhodnete pre virtuálny home staging (virtuálna rekonštrukcia nehnuteľnosti) je celé zariadenie pridané digitálne – nemusíte ho kupovať, platiť za jeho skladovanie a ani prepravu a tak vo finále ušetríte.

4. Menšia časová náročnosť

Zatiaľ, čo pri tradičnom home stagingu by ste museli stráviť hodiny aranžovaním a prepravou nábytku, pri virtuálnom home stagingu Vám táto starosť odpadá. Všetko vyriešime my a Vám stačí iba zaslať mail.

Predtým Potom
Predtým Potom

Zariadené nehnuteľnosti sa predávajú o 25% rýchlejšie ako nezariadené.

Cena virtuálneho home stagingu

Nehnuteľnosti zariaďujeme a tiež digitálne čistíme od nadbytočných predmetov. 

Váš virtuálny home staging

Oslovil Vás tento spôsob zariaďovania nehnuteľnosti a chceli by ste stage-ovať efektívne? Kontaktujte nás a naša spolupráca sa môže začať. 🙂