Potrebujete „obrandovať“ alebo potlačiť mikrofón do videa? Máme pre Vás lacné riešenie.

Potlač pop filtra na mikrofón

Ako marketingová agentúra sa čoraz častejšie stretávame so špecifickou požiadavkou: „Potrebujeme mikrofón, na ktorom bude potlačené logo našej firmy.“ Odpoveď je jednoduchá. Stačí nás kontaktovať, poslať nám grafické podklady k Vášmu logu a o potlač penového filtra na mikrofón sa postaráme.

Ako funguje potlač pop filtra na mikrofón?

So žiadosťou o potlač pop filtra na mikrofón sa na nás obrátila aj redakcia Forbes Slovensko, pre ktorú sme vytvorili filter na mikrofón s ich logom.

Potlač loga mikrofón

Oplatí sa potlač pop filtra na mikrofón?

Nepodceňujte silu detailov. Tákáto drobná úprava do výraznej miery podporuje to, že Vaša firma pôsobí v očiach zákazníka profesionálne a dôveryhodne. Jedná sa pritom finančne a časovo nízko-nákladovú investíciu.

Či už nahrávate hudbu v štúdiu, vystupujete na rôznych podujatiach alebo napríklad náhravate podcast, "obrandované" mikrofóny sú podľa nášho názoru nevyhnutnosťou.

Cena za výrobu potlačeného pop filtra na mikrofón je od 49€/ks. Kontaktujte nás už dnes prostredníctvom mailu, telefónu alebo WhatsAppu, aby mohli byť Vaše videá "obrandované" čo najskôr.