Ukradli Vám Facebook stránku? Ako ju získať späť?

ako ziskat spat facebook stranku

Častokrát sa nás klienti pýtajú, ako získať späť Facebook stránku, ku ktorej stratili prístup. Nie ste sami, tento problém je častý. V minulosti sa nám už podarilo získať vlastníctvo viacerých Facebook stránok a pomôžeme aj Vám.

Kedy môžete prísť o prístup k Vašej Facebook stránke?

Strata administrátorského prístupu k Facebook stránke je celkom častá vec. V mnohých prípadoch sa však dá prístup k stránke vrátiť. Najčastejšie sa stretávame s prípadom, kedy Facebook stránku založí niekto iný a časom sa už s daným človekom nedá skontaktovať, prípadne kontakt s ním bol prerušený nie úplne ružovo a tak sa podnikatelia tomuto kontaktu vyhýbajú.

hacknuty facebook reklamny ucet

Najväčší prúser, ktorý sme riešili

Išlo o situáciu, kedy (teraz už nášmu) klientovi začali z účtu odchádzať veľké peňažné sumy Facebook-u. Prvým opatrením bolo odstránenie kreditnej karty z reklamného účtu a následne sme začali skúmať situáciu. Prišli sme na to, že prístup do Facebook stránky hackeri získali vďaka vírusu, ktorý mal jeden z administrátorov vo svojom telefóne. Tento vírus sa mu podarilo vďaka nepozornosti nainštalovať spolu s nejakou, navonok neškodnou, aplikáciou.

Ako to dopadlo?

Kompletne sme prečistili všetkých ľudí s prístupom k stránke, odpojili všetky nepotrebné integrácie a odstránili všetky spamové reklamy, ktoré boli vytvorené. S Facebook-om sa nám podarilo vyjednať vrátenie stránky do pôvodného stavu a rovnako tak vrátenie všetkých peňazí klientovi naspäť. Do dnešného dňa je nám však záhodou, ako tieto reklamy mohli prejsť cez sofistikovanú kontrolu nových reklám a byť Facebook-om schválené extrémne rýchlo.

Aké ponaučenie z tejto situácie plynie?

Dávajte si pozor na to, čo sťahujete, spúšťate a ktorým aplikáciám udeľujete prístup na používanie informácií vo Vašich zariadeniach. Niekedy Vás to môže vyjsť pekelne draho.

Sme pripravení Vám podať pomocnú ruku

Máme za sebou kopec telefonátov s Facebook-om a dá sa povedať, že už vieme, ako na to. Radi Vám preto pomôžeme s Vašou aktuálnou situáciou, či to ste už prístup stratili alebo Vám niekto účet hackol. Stačí, ak nás kontaktujete, poviete, čo je vo veci a my už situáciu zhodnotíme. V prípade, že ide o akútnu situáciu, ktorú je potrebné riešiť ihneď, rovno nám zavolajte.

Značky: